Aktualności
Zabawy świetlicowe w czasie pandemii
poniedziałek, 16 listopad 2020

Zabawy świetlicowe w czasie pandemii
Dzień dobry!
Dla wszystkich tych, którzy nie wiedzą co zrobić z wolnym czasem i nie mają pomysłu na zabawę polecamy „MAGICZNY SŁOIK".
Wystarczy znaleźć w domu duży słoik lub jakieś fajne pudełko np. metalowe po ciasteczkach i włożyć do niego małe karteczki. Na każdej kartce należy wypisać jedną czynność/zabawę, którą lubicie i możecie pobawić się razem z rodzeństwem, rodzicami lub sami. Karteczki wrzucamy do słoika i kiedy czujecie, że dopadła Was nuda, losujecie karteczkę. Już każde losowanie jest niespodzianką, tym samym zabawa jest ciekawsza. Przygotowanie karteczek do „magicznego słoika" jest również miłym zajęciem o to od Was zależy co się w nim znajdzie.

czytaj więcej
Propozycje na spędzanie wolnego czasu przez dzieci.
czwartek, 05 listopad 2020

Drodzy Rodzice i Drogie Dzieci

W obecnej sytuacji przyszło nam zmierzyć się z bardzo ważnym wyzwaniem, jakim jest kwarantanna, spowodowana koronawirusem. Jest to dla nas wszystkich ciężki czas, czas próby, odpowiedzialności oraz empatii. Z uwagi na zamknięcie szkół i naszej Placówki spędzacie ten czas w domach. Z racji tego, jaka sytuacja panuje w chwili obecnej na całym świecie, związana z koronawirusem, Placówka nasza przyłącza się, do wsparcia właśnie Was Drodzy Rodzice... Zachęcamy i prosimy, żebyście poświęcali, ten wolny czas dla Waszych dzieci -odrabiajcie z nimi lekcje, powtarzajcie materiał przesyłany przez nauczycieli i nas wychowawców Placówki. 


Aby ten czas spędzony wspólnie z dziećmi był przyjemny oraz wartościowy przygotowałyśmy dla Państwa wiele ciekawych propozycji i pomocy.

czytaj więcej

Strona 4 / 49
Strona główna Aktualności Galeria Kontakt

Strona kojarzona ze słowami: świetlica kozy, placówka wsparcia dziennego